Kamila – seksowna przyjaciółka mojej żony

To tylko opis mojej fantazji z przyjaciółką mojej Pani (przyjaciółka i wszystkie jej cechy sa realne).

Kamila. Tak ma na imię. Jak wygląda Kamila? Jest drobną, szczupłą blondynka o lokowanych włosach do ramion, szerokim uśmiechu, niebieskich oczach. Posiada niebanalny wzrok. Wzrok pełen seksu, zniewalający, kokietujący – niesamowity.
Kamila jest kobieta wyzwoloną, szaloną, spontaniczną i bardzo seksowną.
Ubiera sie elegancko i wyzywająco: zawsze nosi pończochy o czym często wspomina, bardzo często ma spory dekolt, spod którego czasem wystaje delikatny skrawek koronkowej bielizny. Często chodzi w krótkich spódniczkach i w butach na obcasie.
Wiem o niej sporo – moja Partnerka mi o niej opowiadała: wiem jak Kamila całuje, wiem jakie ma piersi – moje kochanie kiedyś miało drobne kontakty intymne z Kamilą. Wiem że Kamila ma spore nieregularne brodawki, ma piersi C, co przy jej drobnej figurze i sporym dekolcie nie pozwala skupić wzroku nigdzie indziej niż właśnie TAM.
Wiem że jest demonem seksu, widać to: w jej zachowaniu, w jej temperamencie, w jej wypowiedziach, w jej sposobie ubierania się i poruszania. Ona aż kipi seksem i erotyzmem.

Jej glos… delikatny, subtelny, z dziwną intonacją – taki ciepły, gorący, seksowny….

Marze o tym aby choć przez jedna noc móc ja poczuć: jej piersi, jej ciało, jej oddech na moim ciele. Móc słyszeć jej westchnienia i jęki. Ma taki niebanalny głos – chciałbym ją usłyszeć gdy siedzi na mnie poruszając biodrami, nadziewając sie na moja męskość. Chciałbym widzieć ten jej  wieczny blask i tajemniczość w oczach, jej rozkosz na ustach , w jej kocich ruchach. Marze by widzieć jej piersi jak rytmicznie sie poruszają gdy kocha się ze mną na jeźdźca, ostro i spontanicznie – jak kobieta która wie czego chce od życia. Chce dotykać jej piersi, dotykać i pieścić. Chcę poczuć jej twardniejące sutki. Chcę ssać, pieścić, dotykać, czuć jej piersi, jej podniecenie….
Chciałbym ją powoli rozbierać: z eleganckich koszul, sexownej bielizny, sexi spodnicznki….
Chciałbym ją kochać od tyłu – mocno i długo – słyszeć wtedy jej jęki, tak dziwnie akcentowane jak cały jej głos.
Chciałbym ja posuwać klasycznie i widzieć jej rozkosz z półprzymkniętych powiek, tak często mrużonych przez nią. Chciałbym czuć wtedy jak obejmuje mnie mocno zgrabnymi nogami w pończochach – tak przez nią uwielbianych…. – jak przyciąga mnie nogami, bym wszedł jeszcze głębiej… i głębiej.
Chciałbym słyszeć jej dziki krzyk i jęk gdy ma orgazm, szalony i głęboki.

Chciałbym wreszcie by wzięła mi do ust i zrobiła to najlepiej jak potrafi: pieszcząc, liżąc, ssąc. Chciałbym poczuć jakie zna techniki miłości francuskiej. Chciałbym wiedzieć czy robi to delikatnie czy tez ostro, czy ssie do końca czy nie… Marze o jej ustach miękkich jak aksamit i języku, o pieszczotach gorących jak słońce, o orgazmie w jej ustach…

ech rozmarzyłem sie … na samą myśl o niej zawsze mam erekcję – lecz to tylko fantazja.
Fantazja o seksownej Kamili….

8 thoughts on “Kamila – seksowna przyjaciółka mojej żony

  1. Ciekawe jak byś zareagował gdyby Twoja żona mówiła o tym jak pragnie Twojego kolegę, jak bardzo pragnie by ją brał od tyłu, jak pragnie żeby ją dotykał, całował..itd.

    Fajnie wszystko opisujesz, ale nie powinieneś mieć takich fantazji o innych kobietach, bo to zalicza się też do zdrady. I marząc o innych zdradzasz swoją żonę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


dwa − = 1