Dzień Dobry Wszystkim!

Zapewne wielu z Was, stałych czytelników mojego ero-bloga zadaje sobie pytanie, dlaczego zniknąłem na tak długi czas, przestając pisać.

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że moje zniknięcie było nie fair, ale czasami tak w życiu jest, że są rzeczy ważne i ważniejsze. A w moim życiu stało się coś bardzo ważnego! Kilka miesięcy temu dowiedziałem się, że zostanę ojcem!!! Wtedy wszystko inne przestało być ważne. Straciłem chęć i motywację do pisania tego bloga. Wszystkie moje myśli były skupione na tym, że niebawem będę miał dziecko. Potem przyszły obawy o jego zdrowie, oraz o to jak to dalej będzie. Jakim będę ojcem i czy dam radę. Wszystko to wykluczało prowadzenie bloga.

Nadal nie mam zbyt wiele czasu – zbliża się moment rozwiązania. Co prawda większość rzeczy i akcesoriów zostało już zakupione, wózek stoi na honorowym miejscu w domu, ale ja nadal spędzam dużo czasu na czytaniu fachowej literatury i przeszukiwaniu internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Poza tym szkoła rodzenia, częste wizyty u ginekologa, ktg, pobrania krwi, itd…. Czasu nie mam, ale postanowiłem wreszcie oderwać się i napisać to krótkie wyjaśnienie.  Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie :)

A jeśli chodzi o seks… Ostatnio nie jest on aż tak ważny. Oczywiście robimy to, ale wiadomo – nie jest to już taki szalony i spontaniczny seks. Raczej leniwie i delikatnie. Ostrożnie! Wszak tam, niedaleko jest ktoś mały. Mały ale bardzo ważny. Zresztą… niebawem Wam opiszę, jak tylko znajdę trochę czasu. Czyli nie wiem kiedy, bo po porodzie podobno nie ma go już wcale.

 

Acha – najważniejsze, to będzie chłopak :)

Trzymajcie kciuki – za kilka tygodni poród. Mam zamiar w nim uczestniczyć. Boję się strasznie, ale chce tam być.