Niebawem coś napiszę :)

Wielu z Was do mnie napisało ostatnimi czasy maile lub komentarze na blogu z pytaniem – dlaczego przestałem pisać.  Bo faktycznie miałem krótką przerwę w pisaniu. Cóż – nie będę opowiadał o przyczynach, ale ogólnie są takie chwile w życiu każdego człowieka, że przyjemności schodzą na dalszy plan a człowiekowi nic się nie chce. Tym bardziej nie chce się pisać bloga. Zwłaszcza o tematyce erotycznej – bo ostatnio rzadko się kochaliśmy z Moniką.  Pewnie niebawem to nadrobimy, jednak do wszystkiego musi być właściwa chwila.

Mam jednak kilka rozpoczętych relacji, więc jak tylko będę miał nastrój to je dokończę.

pozdrawiam wszystkich :)

6 thoughts on “Niebawem coś napiszę :)

  1. no jestem jedna z osób, która pisała meila do Ciebie. szkoda, że zaprzestałeś pisać ale przecież to samo życie, rozumiem Cie doskonale!
    trzymajcie się cieplutko z żoną :)
    Pozdrawiam !!

  2. I tak czasami też musi być, praca, dom, obowiązki i do znudzenia….Wierzę, że przyjdą wakacje to przyjdzie też „ten czas”, w którym będzie można nacieszyć się upojnymi nocami w nieco ekstremalnych warunkach…Rozumiem Tomka obecnie przygotowuję się do obrony, moje życie erotyczne w tym czasie jest zepchnięte na dalszy plan, jestem nerwowa itp. Powtarzam w myślach, że wszystko sobie i w szczególności Partnerowi wynagrodzę…Pozdrawiam

  3. Na poprzednim blogu miałeś fajne zdjęcie blogoowe :-) No cóż znam ten stan… a na temat bielizny tej powyżej co piszesz…. ryzykiem jest kupowanie czegoś z netu, ja dostałam bieliznę i wyglądała nieco marnie niż na zdjęciu wiec efekt jaki chce się osiągnąć zakładając to cacko może być marny….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


8 × trzy =