Niebawem coś napiszę :)

Wielu z Was do mnie napisało ostatnimi czasy maile lub komentarze na blogu z pytaniem – dlaczego przestałem pisać.  Bo faktycznie miałem krótką przerwę w pisaniu. Cóż – nie będę opowiadał o przyczynach, ale ogólnie są takie chwile w życiu każdego człowieka, że przyjemności schodzą na dalszy plan a człowiekowi nic się nie chce. Tym bardziej nie chce się pisać bloga. Zwłaszcza o tematyce erotycznej – bo ostatnio rzadko się kochaliśmy z Moniką.  Pewnie niebawem to nadrobimy, jednak do wszystkiego musi być właściwa chwila.

Mam jednak kilka rozpoczętych relacji, więc jak tylko będę miał nastrój to je dokończę.

pozdrawiam wszystkich :)

Odpowiedzi: 6 do wpisu “Niebawem coś napiszę :)”

 1. nikaa pisze:

  Ehh… Przynajmniej się usprawiedliwił nasz Autor :]
  PS. Ale ja już się nie mogę doczekać! :D

 2. Kam. pisze:

  no jestem jedna z osób, która pisała meila do Ciebie. szkoda, że zaprzestałeś pisać ale przecież to samo życie, rozumiem Cie doskonale!
  trzymajcie się cieplutko z żoną :)
  Pozdrawiam !!

 3. Magda pisze:

  Czekamy czekamy :D

 4. Justyna pisze:

  Czekam z niecierpliwością i powodzenia !!!

 5. niewinnakotka pisze:

  I tak czasami też musi być, praca, dom, obowiązki i do znudzenia….Wierzę, że przyjdą wakacje to przyjdzie też „ten czas”, w którym będzie można nacieszyć się upojnymi nocami w nieco ekstremalnych warunkach…Rozumiem Tomka obecnie przygotowuję się do obrony, moje życie erotyczne w tym czasie jest zepchnięte na dalszy plan, jestem nerwowa itp. Powtarzam w myślach, że wszystko sobie i w szczególności Partnerowi wynagrodzę…Pozdrawiam

 6. MinaWetp pisze:

  Na poprzednim blogu miałeś fajne zdjęcie blogoowe :-) No cóż znam ten stan… a na temat bielizny tej powyżej co piszesz…. ryzykiem jest kupowanie czegoś z netu, ja dostałam bieliznę i wyglądała nieco marnie niż na zdjęciu wiec efekt jaki chce się osiągnąć zakładając to cacko może być marny….

Zostaw odpowiedź

Twoja strona www (nie wymagane)


pięć × 2 =