Przez całe po południe miałem przyjemność widzieć żonę w letniej sukience bez bielizny. Widok jej ciała, okrytego tylko dość skąpą sukienką sprawiał mi przyjemność. Jej materiał łagodnie otulał jej kształty i pobudzał wyobraźnie przylegając dokładnie do jej biustu. Przez sukienkę widać było momentami jej podniesione brodawki. Z niecierpliwością czekałem na moment, gdy nasze dziecko położymy spać.
Wieczorem, gdy „Młody” już spał – podszedłem do żony od tyłu, podobnie jak po południu. Chwyciłem ją za piersi, czując ich kształt przez materiał sukienki. Mruczała gdy je delikatnie pieściłem. Nie była gotowa, czułem to. A ja wręcz przeciwnie – byłem totalnie podkręcony całodniowym widokiem jej ciała odzianego tylko w sukienkę. Czekała mnie długa gra wstępna. I właśnie gdy zastanawiałem się jak to rozegrać, by szybko osiągnąć cel i do tego jednocześnie w najłatwiejszy sposób – zauważyłem, że w oddali jacyś ludzie bawią się przy ognisku, rozpraszając mnie swoimi odgłosami. Podszedłem do drzwi balkonowych by je zamknąć i wtedy w mojej głowie zawitał szalony pomysł. „Zgaśmy światło!” – powiedziałem, jednocześnie kierując się w stronę wyłącznika. Gdy nastała ciemność – pociągnąłem żonę w stronę drzwi balkonowych. Podniecała mnie myśl, że moglibyśmy się kochać nadzy, przy całych przeszklonych drzwiach balkonowych, podczas gdy za oknem byli jacyś ludzie, którzy potencjalnie mogliby nas zobaczyć. Celowo napisałem „potencjalnie zobaczyć”, gdyż było to mało prawdopodobne – ognisko było dość daleko, jakieś 100 metrów a my mieliśmy zgaszone światło. W pokoju panowała zupełna ciemność. „A księżyc?” – zapytała podejrzliwie Monika. Faktycznie on mógłby (oczywiście tylko teoretycznie) oświetlać nasze okno, umożliwiając komuś zauważenie nas. Spojrzałem na ludzi przy ognisku – byli zajęci zabawą, alkoholem i śpiewem. Monika chyba też to zauważyła, bo spoglądając na nich przez okno – spojrzała na mnie i całując w usta, szepnęła: „a więc chcesz to zrobić tutaj?”.
„A jak nas ktoś zobaczy?” – szeptała dalej, rozpinając moją koszulkę i całując  podążała za rozpinaną koszulką. „Podnieca Cię, że ktoś może nas zobaczyć?” – szeptała dalej, najbardziej erotycznym szeptem jakim dysponowała. Moja koszula opadła na podłogę, Monika rozpięła mi spodnie, które dołączyły do koszuli. Po chwili byłem już zupełnie nagi. Staliśmy bokiem skierowani do  drzwi balkonowych, przy samej szybie. Mój penis stał w pełnej erekcji. Nasz pokój był na drugim piętrze. Moje oczy przyzwyczaiły się już do ciemności i wszystko widziałem wyraźnie. Teraz ja zacząłem się zastanawiać na ile jesteśmy widoczni z zewnątrz. Doszedłem do wniosku że gdyby ktoś stał 10 – 15 metrów od budynku i dobrze się przyjrzał, to zapewne by nas zauważył. Z odległości jednak w jakiej bawili się ludzie przy ognisku – wydawało się mało prawdopodobne aby nas zauważyli.
Monika pocałowała mnie w usta i odsunęła się trochę. Powoli zaczęła zsuwać naramki sukienki, spoglądając na mnie zalotnie jakby robiła to pierwszy raz w życiu. „Naprawdę chcesz abym to zrobiła?” – szepnęła tym swoim erotycznym głosem. Chciałem! Powolnym ruchem zsunęła naramki patrząc się w moje oczy. Próbowałem utrzymać spojrzenie, nie odrywając wzroku od jej oczu, ale wiedziałem, że jak sukienka odsłoni jej biust to przegram ten pojedynek i z przyjemnością spojrzę na biust żony. Sukienka zgodnie z przewidywaniami opadła po chwili na podłogę, ale Monika ręką od strony balkonu zasłoniła piersi ręką. Pojedynek przegrałem – to jasne. Bo choć ręką zasłaniała piersi to z mojej odległości i tak warto było na nie spojrzeć. Spojrzałem na nią – jej wzrok nie wyrażał żadnych emocji, była skupiona. Powoli opuściła rękę odsłaniając w pełni piersi. W blasku księżyca wyglądała obłędnie. Połączenie ciemności i światła księżyca dodawała niesamowitego widoku. Tajemniczość mieszała się z erotyką i pragnieniem.
„A może podniecałoby Cię abym wzięła ci teraz do ust?” – zapytała, wyrywając mnie z podziwiania jej ciała. Chciałem! Uklęknęła biorąc go w usta. Spoglądała mi w oczy. Po chwili przeniosłem wzrok na ognisko, patrząc czy aby całe towarzystwo nie kieruje w nasza stronę aparatów telefonicznych z włączona kamerą. Ale nic takiego się nie działo. Usta Moniki pieściły mnie łagodnie. Nie spieszyła się, nie ssała mocno, ale tak raczej czule. Czasami przekręcała łagodnie głowę, nie wyjmując go z ust i spoglądała w stronę ogniska. Uspokojona jednak widokiem zajętych sobą ludzi – kontynuowała pieszczenie penisa. Zazwyczaj, podczas seksu francuskiego miałem albo zamknięte oczy, albo patrzyłem na zonę. Nigdy nie było nic bardziej interesującego do oglądania w takiej chwili. Teraz jednak ciągle ciągnęło mój wzrok w stronę ogniska – może była to asekuracja by nas nie zauważyli, a może właśnie to mnie podniecało, że robimy to prawie na ich oczach? Nie wiem, ale co chwilę przenosiłem wzrok z żony na ludzi przy ognisku. Monika co prawda nie przyspieszyła ruchów ustami, ale stały się one intensywniejsze. Pieszczota stawała się bardzo intensywna. Zza okna dobiegały nas odgłosy śpiewu – ludzie przy ognisku się rozśpiewali. „Wesołe towarzystwo” – szepnęła Monika, wyjmując na moment członka z ust. Spoglądałem na nich czując zupełnie inne, nowe doznania. W pewnym momencie jeden z mężczyzn przy ognisku zaczął iść w stronę drugiego. Gdy się spotkali zaczął mu coś tłumaczyć i gestykulować, jakby tłumaczył drogę. Rozmawiali jeszcze chwilę, potem jakby się zamyślił i spojrzał wprost w nasza stronę. Było ciemno, poza tym ze względu na odległość – nie byłem w stanie stwierdzić czy patrzy w stronę naszego okna, czy ot po prostu zasępiony patrzy gdzieś przed siebie, akurat w stronę naszego budynku. Ale serce zabiło mi mocniej. Kątem oka spojrzałem na Monikę – nie zwracała uwagę co dzieje się przy ognisku, zajęta ssaniem członka. Tak podnieciło mnie to, że wcale nie zamierzałem zasłaniać naszych ciał. „Mocniej, kochanie…” – szepnąłem tylko, a ona posłuchała. Jej usta intensywniej zaczęły mnie pieścić. Serce mi było dwa razy mocniej i szybciej, widząc jak tamten facet nadal patrzy się w nasza stronę. Po chwili jednak odwrócił się, klepiąc swojego kompana po ramieniu. Odeszli, kierując się z powrotem na swoje miejsca. Emocje były takie, że myślałem iż serce wyskoczy mi z ciała. Monika czując jak jestem podniecony – jeszcze bardziej zaczęła mnie pieścić pomagając sobie ręką. Musiałem się uspokoić… Ale jak to osiągnąć gdy żona coraz intensywniej pieści cie oralnie?
Problem rozwiązała Monika, zaprzestając swoich działań. Szeptając zapytała: „Chcesz tutaj ?”, widząc że te szepty też mnie podniecają. Chciałem! „Chcesz mnie od tyłu? Tutaj?” Chciałem! Odwróciła się, bokiem do okna i wypięła się. Chwyciłem jej biodra i wszedłem w nią. Zacząłem posuwać, próbując dać upust całemu swojemu podnieceniu jakie pojawiło się we mnie od momentu gdy pierwszy raz spojrzałem na ognisko. Chciałem po prostu dojść, nie bardzo dbając o zaspokojenie żony. Zakładałem, że zajmę się nią potem – teraz moje podniecenie było tak ogromne, że potrzebowałem najpierw zaspokoić swoje potrzeby.  Monika wzdychała, ale wiedziałem, że byłoby jej trudno teraz dojść. Między kolejnymi jękami usłyszałem jej szept „Lubisz gdy inni mogą nas zobaczyć?”. “Lubię!” – odpowiedziałem. „Nie przeszkadza ci, że inni mogą zobaczyć ciało Twojej żony?”. Nie wiedziałem, czy to nie jest pytanie-pułapka, ale nie spodziewałem się podstępów słownych w trakcie seksu, więc odpowiedziałem szczerze. Nie przeszkadza! „Podnieca Cię to, że inni mogą nas zobaczyć?”. Podnieca! „A to, że inni mogą zobaczyć mój biust?”. Podnieca! „To może spróbujemy w innej pozycji?” – i mówiąc to zsunęła się z mojego członka i podeszła przodem drzwi balkonowych. Przylgnęła nagim ciałem do szyby. Syknęła, gdyż szyba była lodowata. Jej biust rozpłaszczył się na oknie. Podniecony wszedłem w nią gwałtownie i zacząłem posuwać z impetem. Za to uwielbiam moją żonę – w seksie potrafi iść na całość! Jeśli teraz ktoś by spojrzał w naszą stronę z odległości kilku, kilkunastu metrów – widziałby jej biust z cała pewnością. Ludzie przy ognisku – gdyby skupili wzrok na naszym oknie pewnie też by coś widzieli. Ale nie widziałem ich dobrze, bo stałem za nią. Orgazm przyszedł szybko i był niesamowity. Długi, intensywny… Czułem że miałem olbrzymi wytrysk. Serce znów mi było jakbym przebiegł kilka kilometrów. Monika odwróciła się, szeroko uśmiechając. Wiedziała, że było mi naprawdę dobrze. Pocałowałem ją. Całowałem ją cały czas, nie mogąc się uspokoić.
Mój orgazm był niesamowity, ale po chwili dotarło do mnie, że muszę zająć się żoną. Nie odeszliśmy od okna – chciałem dokończyć tutaj. Stanąłem za nią, bokiem do okna i zacząłem ja pieścić ręką. Wspomogłem się krzesłem – by mogła oprzeć nogę. Oparłem się bokiem o szybę i zacząłem pieścić jej łechtaczkę. Minęło trochę czasu zanim znalazłem taki sposób pieszczot który wywołał gwałtowne reakcje jej ciała. Było trudno, bo Monika na stojąco nie mogła się skupić. Ale w końcu znalazłem taką technikę pieszczenia łechtaczki, która okazała się skuteczna: lewą ręką napiąłem jej ciało powyżej wejścia do cipki, a prawą, lekko zagiętym palcem zacząłem muskać łechtaczkę, zmieniając nacisk. Monika powoli, ale dochodziła. I w zasadzie, gdy oboje spodziewaliśmy się że niebawem nastąpi jej orgazm – zza rogu naszego budynku wyszedł właściciel pensjonatu z jakimś gościem. Stanęli w odległości około 10 metrów od nas i zaczęli palić papierosa. Zamarliśmy w bezruchu. Na szczęście panowie patrzyli na siebie, w ogóle nie podnosząc głowy do góry. Czułem jak Monice biło serce. W zasadzie bardziej właściwym określeniem byłoby: waliło serce. Nie wiem czy od orgazmu, który się zbliżał, czy z emocji, że panowie poniżej mogą nas zobaczyć. Po pierwszej konsternacji – Monika próbowała po cichu odejść od okna. Przylgnąłem jednak do niej i szepnąłem: „Nie zobaczą nas, przecież nie patrzą w górę”. „Przestań, nawet jak nie zobaczą, to mogą usłyszeć…” – odpowiedziała. „Będziemy po cichu” – szepnąłem, jednocześnie wsuwając w nią palec. Objąłem jej ciało i znów szepnąłem „Cichutko, kochanie”. Nie wiem czy oni byliby w stanie nas usłyszeć, nawet gdyby Monika była głośno, bo przecież to co oni głównie słyszeli to hałas dochodzący z ogniska. Powiedziałem o tym żonie, ale chyba nie przekonałem jej. Była przez chwile spięta, ale gdy palec znów odnalazł drogę do jej magicznego punktu, wyluzowała się. Przez kilka chwil intensywnie poruszałem palcem – tłumiła jęki, jęcząc cicho, prawie wprost do mojego ucha. Po każdym jęku nabierała szybko powietrze by starczyło go do stłumienia kolejnego jęku. Wygięła się gdy dochodziła, tłumiąc jęk całą sobą. Patrzyłem jednocześnie na nią, jak i na dwóch facetów którzy stojąc kilka metrów dalej spokojnie palili sobie papierosy. Gdyby tylko wiedzieli co się działo kilka metrów dalej. Sytuacja tak mnie podnieciła, że byłem znów gotowy. Wszedłem w nią, chwilę po jej orgazmie. Była zdziwiona, ale nie oponowała. Panowie po chwili odeszli a Monika szepnęła: „Chodź na kanapę!”. Tam też skończyliśmy!